בניית אתרים ועמודי נחיתה

למידע נוסף
וקבלת הצעת מחיר צור קשר:

בניית אתרים ועמודי נחיתה

תחום בניית האתרים ועיצוב עבר שינויים רבים בשנים האחרונות. עם כניסתם של מגוון המכשירים הניידים והתרחבותה של הגלישה הסלולרית, גדל הביקוש בקרב חברות ובעלי עסקים לבניית אתר המותאם לכל סוגי המכשירים, המספק חווית גלישה אופטימלית עבור לקוחותיהם.
אתר / עמוד נחיתה רספונסיבי יכול להזניק משמעותית את כמות הלקוחות הפעילים באתרך ולהגדיל את כמות המכירות בהתאם.

ליד סנטר מתמחה בבניית אתרים ועמודי נחיתה רספונסיבים המספקים חווית משתמש ברמה גבוהה עבור הגולשים.
עם ניסיון של מעל 10 שנים בשיווק באינטרנט צברנו ידע רב בבניית אתרים לחברות בעלות מוצרים/שירותים מרובים וגם בבניית עמודי נחיתה ממוקדים ליצירת לידים איכותיים ולקוחות חדשים.

אנו משקיעים את מלוא הזמן והמשאבים בבניית אתרים ברמה עיצובית ופיתוחית גבוהה תוך מתן דגש רב על חווית משתמש.

 

  • בניית אתרי תוכן רספונסיבים בהתאמה למחשבים, טאבלטים ומכשירים סלולרים.
  • בניית עמוד נחיתה ללא עלות במודל של תשלום לפי ליד תקין בלבד.
  • בניית אתרי מכירות לחברות מתחומי Gaming / Ecommerce / Trading.
  • שימוש בטכנולוגיות פיתוח מתקמדות תוך מתן דגש רב על עיצוב וחווית משתמש.

 

נשמח לשוחח אתכם ולבדוק ביחד איך נוכל לקדם את העסק שלכם לשלב הבא!

למידע נוסף וקבלת הצעת מחיר צור קשר:

תהליך העבודה בליד סנטר

לימוד ומחקר

בשלב ראשון נלמד ממך אודות התחום בו הנך עוסק והשירות/המוצר אותו אתה מציע. אנחנו יודעים כי יש לך ניסיון עשיר בתחום שלך ולכן חשוב לנו ללמוד ממך כל דבר שייסע לנו בשלב בניית הקמפיין. לאחר שקיבלנו מידע ממך על התחום אנחנו נבצע מחקר להבין היכן נמצא קהל היעד שלך במדיה, מה חשוב לו ואיך המתחרים שלך פונים אליו כיום.

אסטרטגיית שיווק

בסיום שלב הלמידה והמחקר נגבש אסטרטגיית שיווק למוצר/שירות שלך בהתאמה לקהל היעד ובראיה ארוכת טווח למטרות והיעדים אליהם נתמקד להגיע.

הפקת קריאייטיב ועמוד נחיתה

כעת נעבור לבניית עמוד הנחיתה, מודעות ובאנרים שיעזרו לנו ביצירת לידים ולקוחות. בשלב זה נאסוף את כל המידע השיווקי אודות המוצר/שירות שלך ונבנה עמוד נחיתה ובאנרים בעיצוב איכותי ובהתאמה למחשבים ומכשירים ניידים. אנו מודעים לחשיבות אתר הבית ועל כן צוותי העיצוב והפיתוח של ליד סנטר ידאגו לעצב עמוד במתן דגש רב על חווית המשתמש ושימוש בטכנולוגיות פיתוח מובילות.

פרסום וקניית מדיה

בשלב זה נתחיל את הפעילות השיווקית ונפרסם את אותך ברחבי המדיה תוך התמקדות לקהל היעד ויצירת לידים איכותיים: גוגל – פרסום ממומן בגוגל (PPC) בהתמקדות על מילות חיפוש רלוונטיות. פייסבוק – קמפיין ממומן בפייסבוק כולל בניה וניהול דף עסקי ממוקד. רשת התוכן – פרסום ברשתות תוכן באמצעות באנרים ומדעות טקסט באתרים המובילים בישראל כגון: גלובס, ביזפורטל, דה מרקר, כלכליסט, וואלה, ynet ועוד. קניית מדיה – פרסום ושיתופי פעולה עם אתרים שרלוונטיים עבור המוצר/שירות שלך.

יצירת לידים / לקוחות

עכשיו שהקמפיין מפורסם במדיות השונות אתה תתחיל לקבל לידים של לקוחות פוטנציאליים המעוניינים במוצר / שירות שלך. הלידים ישלחו אליך ישירות לאימייל בזמן אמת ובמקביל ניתן לך גם גישה למערכת ניהול לידים שלנו שתעזור לך בטיפול השוטף בהם ובשימור הלקוחות הקיימים.

שיפור תוצאות ואופטימיזציה

לאחר שקיבלנו פידבק ממך על איכות הלידים אנו נבצע שיפורים בהתאמה בקמפיין ונמקד אותו לקהל היעד הרלוונטי ביותר עבור העסק שלך תוך כדי הגדלת כמות הלידים והורדת העלות ליצירת לקוח חדש.

נשמח לשוחח אתכם ולבדוק ביחד
איך נוכל לקדם את העסק שלכם לשלב הבא!