לידים איכותיים

למידע נוסף
וקבלת הצעת מחיר צור קשר:

אם אתה מנהל שיווק בחברה או בעל עסק פרטי, סביר להניח שאתה מכיר היטב את המצב שאתה מקבל עשרות לידים ביום שפשוט לא רלוונטיים למוצר/שירות שלך וגורמים לך לבזבוז משאבים וזמן יקר:

  • לידים שטוענים שלא התעניינו ולא יודעים למה פונים אליהם.
  • לידים שעברו תהליך טיוב ע"י נציג טלפוני ולא מעוניינים מספיק בשירות שלך.
  • לידים שלא נחשפו למספיק מידע אודות השירות/מוצר שלך ולמעשה אינם "בשלים" לעסקה.
  • לידים משותפים שבמקביל אליך, מקבלים פניות נוספות מהמתחרים שלך.
  • לידים שלא רלוונטיים מסיבות של טווח גילאים לא מתאים, טלפונים שגויים וכו'.

המודל העסקי הייחודי שפותח בליד סנטר מאפשר לנו לספק לך אך ורק לידים איכותיים הנוצרים אונליין מקמפיינים שרצים ברחבי הרשת בלעדית בשבילך ובהתמקדות לקהלים שרלוונטיים למוצר/שירות שלך, כאשר הרעיון המרכזי הוא לספק כמות לידים מצומצמת אך מאוד איכותית.

ליד סנטר מתמחה בבניה וניהול קמפיינים ליצירת לידים תוך התמקדות לתוצאות והשגת החזר ההשקעה הטוב ביותר ללקוחותיה.

עם ניסיון של מעל 10 שנים בשיווק באינטרנט, צברנו ידע רב בניהול תקציבים וקמפיינים גדולים לחברות בעלות מוצרים/שירותים מרובים וכן גם בניהול קמפיינים ממוקדים ליצירת לידים איכותיים ולקוחות חדשים.

אנו משקיעים את מלוא הזמן והמשאבים בניהול הקמפיינים בצורה המקצועית ביותר ולפיכך כל קמפיין שאנו מבצעים מתלווה במחקר מקדים, עבודת תשתית יסודית ואופטימיזציה תוך הסתכלות ארוכת טווח.

יכולנו להמשיך לכתוב ולהסביר רבות מדוע הלידים שלנו הם הטובים ביותר אבל...
התוצאות מדברות בעד עצמן!

נשמח לשוחח אתכם ולבדוק ביחד איך נוכל לקדם את העסק שלכם לשלב הבא!

למידע נוסף וקבלת הצעת מחיר צור קשר:

תהליך העבודה בליד סנטר

לימוד ומחקר

בשלב ראשון נלמד ממך אודות התחום בו הנך עוסק והשירות/המוצר אותו אתה מציע. אנחנו יודעים כי יש לך ניסיון עשיר בתחום שלך ולכן חשוב לנו ללמוד ממך כל דבר שייסע לנו בשלב בניית הקמפיין. לאחר שקיבלנו מידע ממך על התחום אנחנו נבצע מחקר להבין היכן נמצא קהל היעד שלך במדיה, מה חשוב לו ואיך המתחרים שלך פונים אליו כיום.

אסטרטגיית שיווק

בסיום שלב הלמידה והמחקר נגבש אסטרטגיית שיווק למוצר/שירות שלך בהתאמה לקהל היעד ובראיה ארוכת טווח למטרות והיעדים אליהם נתמקד להגיע.

הפקת קריאייטיב ועמוד נחיתה

כעת נעבור לבניית עמוד הנחיתה, מודעות ובאנרים שיעזרו לנו ביצירת לידים ולקוחות. בשלב זה נאסוף את כל המידע השיווקי אודות המוצר/שירות שלך ונבנה עמוד נחיתה ובאנרים בעיצוב איכותי ובהתאמה למחשבים ומכשירים ניידים. אנו מודעים לחשיבות אתר הבית ועל כן צוותי העיצוב והפיתוח של ליד סנטר ידאגו לעצב עמוד במתן דגש רב על חווית המשתמש ושימוש בטכנולוגיות פיתוח מובילות.

פרסום וקניית מדיה

בשלב זה נתחיל את הפעילות השיווקית ונפרסם את אותך ברחבי המדיה תוך התמקדות לקהל היעד ויצירת לידים איכותיים: גוגל – פרסום ממומן בגוגל (PPC) בהתמקדות על מילות חיפוש רלוונטיות. פייסבוק – קמפיין ממומן בפייסבוק כולל בניה וניהול דף עסקי ממוקד. רשת התוכן – פרסום ברשתות תוכן באמצעות באנרים ומדעות טקסט באתרים המובילים בישראל כגון: גלובס, ביזפורטל, דה מרקר, כלכליסט, וואלה, ynet ועוד. קניית מדיה – פרסום ושיתופי פעולה עם אתרים שרלוונטיים עבור המוצר/שירות שלך.

יצירת לידים / לקוחות

עכשיו שהקמפיין מפורסם במדיות השונות אתה תתחיל לקבל לידים של לקוחות פוטנציאליים המעוניינים במוצר / שירות שלך. הלידים ישלחו אליך ישירות לאימייל בזמן אמת ובמקביל ניתן לך גם גישה למערכת ניהול לידים שלנו שתעזור לך בטיפול השוטף בהם ובשימור הלקוחות הקיימים.

שיפור תוצאות ואופטימיזציה

לאחר שקיבלנו פידבק ממך על איכות הלידים אנו נבצע שיפורים בהתאמה בקמפיין ונמקד אותו לקהל היעד הרלוונטי ביותר עבור העסק שלך תוך כדי הגדלת כמות הלידים והורדת העלות ליצירת לקוח חדש.

נשמח לשוחח אתכם ולבדוק ביחד
איך נוכל לקדם את העסק שלכם לשלב הבא!