פרסום ממומן בגוגל

למידע נוסף
וקבלת הצעת מחיר צור קשר:

פרסום ממומן בגוגל

פרסום ממומן בגוגל (PPC) הינו מקור הפרסום המרכזי כיום לחברות ובעלי עסקים בארץ ובעולם.
עיקר ההצלחה של שירות מודעות זה טמונה בעובדה שהפרסום מבוסס על חיפוש מילות מפתח מצד המשתמש ולפיכך קמפיין פרסום מקצועי שנבנה בהתמקדות על מילות מפתח רלוונטיות ומתוחזק באופן מתמשך לשיפור תוצאות, יכול להזניק משמעותית את כמות הלקוחות בעלות/תועלת הטובה ביותר עבור העסק שלך.

ליד סנטר מתמחה בבניה וניהול קמפיינים למנועי חיפוש (PPC/SEM) תוך התמקדות לתוצאות והשגת החזר ההשקעה הטוב ביותר ללקוחותיה. עם ניסיון של מעל 10 שנים בשיווק בגוגל, צברנו ידע רב בניהול תקציבים וקמפיינים גדולים לחברות בעלות מוצרים/שירותים מרובים וכן גם בניהול קמפיינים ממוקדים ליצירת לידים איכותיים ולקוחות חדשים.

אנו משקיעים את מלוא הזמן והמשאבים בניהול הקמפיינים בצורה המקצועית ביותר ולפיכך כל קמפיין שאנו מבצעים מתלווה במחקר מקדים, עבודת תשתית יסודית ואופטימיזציה תוך הסתכלות ארוכת טווח.

  • יצירת לידים איכותיים עם יחס המרה גבוה לעסקאות ולקוחות חדשים.
  • יצירת לקוחות מפקידים בעלות הטובה ביותר לחברות מתחומי Gaming / Ecommerce / Trading
  • הגדלת תנועה איכותית לאתרים בהתמקדות על יצירת משתמשים חדשים והגדלת הכנסות.
  • פרסום ברשת התוכן של גוגל ושילוב אסטרטגיית Remarketing.
  • קמפיינים לאפליקציות אנדרואיד ואפל מבוססי התקנות / הרשמות / מפקידים.
  • ביצוע אופטימיזציה ושיפור מתמיד של תוצאות הקמפיין להגדלת כמות הלקוחות והורדת העלות ללקוח.
  • בניית עמודי נחיתה ממוקדים לתוצאות הקמפיין ובהתאמה למחשבים ומכשירים ניידים.

 

נשמח לשוחח אתכם ולבדוק ביחד איך נוכל לקדם את העסק שלכם לשלב הבא!

למידע נוסף וקבלת הצעת מחיר צור קשר:

תהליך העבודה בליד סנטר

לימוד ומחקר

בשלב ראשון נלמד ממך אודות התחום בו הנך עוסק והשירות/המוצר אותו אתה מציע. אנחנו יודעים כי יש לך ניסיון עשיר בתחום שלך ולכן חשוב לנו ללמוד ממך כל דבר שייסע לנו בשלב בניית הקמפיין. לאחר שקיבלנו מידע ממך על התחום אנחנו נבצע מחקר להבין היכן נמצא קהל היעד שלך במדיה, מה חשוב לו ואיך המתחרים שלך פונים אליו כיום.

אסטרטגיית שיווק

בסיום שלב הלמידה והמחקר נגבש אסטרטגיית שיווק למוצר/שירות שלך בהתאמה לקהל היעד ובראיה ארוכת טווח למטרות והיעדים אליהם נתמקד להגיע.

הפקת קריאייטיב ועמוד נחיתה

כעת נעבור לבניית עמוד הנחיתה, מודעות ובאנרים שיעזרו לנו ביצירת לידים ולקוחות. בשלב זה נאסוף את כל המידע השיווקי אודות המוצר/שירות שלך ונבנה עמוד נחיתה ובאנרים בעיצוב איכותי ובהתאמה למחשבים ומכשירים ניידים. אנו מודעים לחשיבות אתר הבית ועל כן צוותי העיצוב והפיתוח של ליד סנטר ידאגו לעצב עמוד במתן דגש רב על חווית המשתמש ושימוש בטכנולוגיות פיתוח מובילות.

פרסום וקניית מדיה

בשלב זה נתחיל את הפעילות השיווקית ונפרסם את אותך ברחבי המדיה תוך התמקדות לקהל היעד ויצירת לידים איכותיים: גוגל – פרסום ממומן בגוגל (PPC) בהתמקדות על מילות חיפוש רלוונטיות. פייסבוק – קמפיין ממומן בפייסבוק כולל בניה וניהול דף עסקי ממוקד. רשת התוכן – פרסום ברשתות תוכן באמצעות באנרים ומדעות טקסט באתרים המובילים בישראל כגון: גלובס, ביזפורטל, דה מרקר, כלכליסט, וואלה, ynet ועוד. קניית מדיה – פרסום ושיתופי פעולה עם אתרים שרלוונטיים עבור המוצר/שירות שלך.

יצירת לידים / לקוחות

עכשיו שהקמפיין מפורסם במדיות השונות אתה תתחיל לקבל לידים של לקוחות פוטנציאליים המעוניינים במוצר / שירות שלך. הלידים ישלחו אליך ישירות לאימייל בזמן אמת ובמקביל ניתן לך גם גישה למערכת ניהול לידים שלנו שתעזור לך בטיפול השוטף בהם ובשימור הלקוחות הקיימים.

שיפור תוצאות ואופטימיזציה

לאחר שקיבלנו פידבק ממך על איכות הלידים אנו נבצע שיפורים בהתאמה בקמפיין ונמקד אותו לקהל היעד הרלוונטי ביותר עבור העסק שלך תוך כדי הגדלת כמות הלידים והורדת העלות ליצירת לקוח חדש.

נשמח לשוחח אתכם ולבדוק ביחד
איך נוכל לקדם את העסק שלכם לשלב הבא!