פרסום בפייסבוק

למידע נוסף
וקבלת הצעת מחיר צור קשר:

פרסום ממומן בפייסבוק

פייסבוק הינה הרשת החברתית הגדולה ביותר בעולם ולפיכך היא מאפשרת לחברות ועסקים לקבל חשיפה מקסימלית לקהלים חדשים, תוך שמירה על קשר רציף עם לקוחות קיימים.
פרסום ממומן בפייסבוק נחשב כיום לערוץ פרסום מאוד אפקטיבי למטרות של גיוס ושימור לקוחות וזאת בשל העובדה שפייסבוק פיתחה אפשרויות פרסום מגוונות לפי פילוח וטרגוט קהלים הרלוונטיים עבור המוצר או השירות שמעוניינים לשווק.

ליד סנטר מתמחה בבניה וניהול קמפיינים ממומנים בפייסבוק (PPC) תוך התמקדות לתוצאות והשגת החזר ההשקעה הטוב ביותר ללקוחותיה.
עם ניסיון של מעל 8 שנים בשיווק בפייסבוק, צברנו ידע רב בניהול תקציבים וקמפיינים גדולים לחברות בעלות מוצרים/שירותים מרובים וכן גם בניהול קמפיינים ממוקדים ליצירת לידים איכותיים ולקוחות חדשים.
אנו משקיעים את מלוא הזמן והמשאבים בניהול הקמפיינים בצורה המקצועית ביותר ולפיכך כל קמפיין שאנו מבצעים מתלווה במחקר מקדים, עבודת תשתית יסודית ואופטימיזציה תוך הסתכלות ארוכת טווח.

  • יצירת לידים איכותיים עם יחס המרה גבוה לעסקאות ולקוחות חדשים.
  • יצירת לקוחות מפקידים בעלות הטובה ביותר לחברות מתחומי Gaming / Ecommerce / Trading
  • הגדלת תנועה איכותית לאתרים ולייקים לדפים עסקיים בהתמקדות על יצירת משתמשים חדשים והגדלת הכנסות.
  • שימור לקוחות והגדלת פעילותם באתר בעזרת שימוש ב- Audiences & Retargeting
  • קמפיינים לאפליקציות אנדרואיד ואפל מבוססי התקנות / הרשמות / מפקידים.
  • ביצוע אופטימיזציה ושיפור מתמשך של תוצאות הקמפיין להגדלת כמות הלקוחות והורדת העלות ללקוח.
  • בניית עמודי נחיתה ממוקדים לתוצאות הקמפיין ובהתאמה למחשבים ומכשירים ניידים.


נשמח לשוחח אתכם ולבדוק ביחד איך נוכל לקדם את העסק שלכם לשלב הבא!

למידע נוסף וקבלת הצעת מחיר צור קשר:

תהליך העבודה בליד סנטר

לימוד ומחקר

בשלב ראשון נלמד ממך אודות התחום בו הנך עוסק והשירות/המוצר אותו אתה מציע. אנחנו יודעים כי יש לך ניסיון עשיר בתחום שלך ולכן חשוב לנו ללמוד ממך כל דבר שייסע לנו בשלב בניית הקמפיין. לאחר שקיבלנו מידע ממך על התחום אנחנו נבצע מחקר להבין היכן נמצא קהל היעד שלך במדיה, מה חשוב לו ואיך המתחרים שלך פונים אליו כיום.

אסטרטגיית שיווק

בסיום שלב הלמידה והמחקר נגבש אסטרטגיית שיווק למוצר/שירות שלך בהתאמה לקהל היעד ובראיה ארוכת טווח למטרות והיעדים אליהם נתמקד להגיע.

הפקת קריאייטיב ועמוד נחיתה

כעת נעבור לבניית עמוד הנחיתה, מודעות ובאנרים שיעזרו לנו ביצירת לידים ולקוחות. בשלב זה נאסוף את כל המידע השיווקי אודות המוצר/שירות שלך ונבנה עמוד נחיתה ובאנרים בעיצוב איכותי ובהתאמה למחשבים ומכשירים ניידים. אנו מודעים לחשיבות אתר הבית ועל כן צוותי העיצוב והפיתוח של ליד סנטר ידאגו לעצב עמוד במתן דגש רב על חווית המשתמש ושימוש בטכנולוגיות פיתוח מובילות.

פרסום וקניית מדיה

בשלב זה נתחיל את הפעילות השיווקית ונפרסם את אותך ברחבי המדיה תוך התמקדות לקהל היעד ויצירת לידים איכותיים: גוגל – פרסום ממומן בגוגל (PPC) בהתמקדות על מילות חיפוש רלוונטיות. פייסבוק – קמפיין ממומן בפייסבוק כולל בניה וניהול דף עסקי ממוקד. רשת התוכן – פרסום ברשתות תוכן באמצעות באנרים ומדעות טקסט באתרים המובילים בישראל כגון: גלובס, ביזפורטל, דה מרקר, כלכליסט, וואלה, ynet ועוד. קניית מדיה – פרסום ושיתופי פעולה עם אתרים שרלוונטיים עבור המוצר/שירות שלך.

יצירת לידים / לקוחות

עכשיו שהקמפיין מפורסם במדיות השונות אתה תתחיל לקבל לידים של לקוחות פוטנציאליים המעוניינים במוצר / שירות שלך. הלידים ישלחו אליך ישירות לאימייל בזמן אמת ובמקביל ניתן לך גם גישה למערכת ניהול לידים שלנו שתעזור לך בטיפול השוטף בהם ובשימור הלקוחות הקיימים.

שיפור תוצאות ואופטימיזציה

לאחר שקיבלנו פידבק ממך על איכות הלידים אנו נבצע שיפורים בהתאמה בקמפיין ונמקד אותו לקהל היעד הרלוונטי ביותר עבור העסק שלך תוך כדי הגדלת כמות הלידים והורדת העלות ליצירת לקוח חדש.

נשמח לשוחח אתכם ולבדוק ביחד
איך נוכל לקדם את העסק שלכם לשלב הבא!